Trying to get property of non-object [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/model/youtubeModel.php Line 63 ]
DJ Hozzy - JPop.com
Artist info
DJ Hozzy

DJ Hozzy

DJ Hozzy


(vlastním jménem Martin Hozman) se na české taneční scéně pohybuje již hezkou řádku let, ale za gramofony se poprvé postavil v roce 2002. Kupuje si vlastní gramofony a poprvé bez jakýchkoli znalostí zkouší hrát. Postupem času sbírá potřebné rady a informace, a díky intenzivnímu tréninku a nadšení zdokonaluje svou techniku mixování, kterou již po mnoha zkušenostech dokázal dovést téměř k dokonalosti. Z počátku začínal hrát na menších soukromých akcích jako jejich support. Read more on Last.fm
(vlastním jménem Martin Hozman) se na české taneční scéně pohybuje již hezkou řádku let, ale za gramofony se poprvé postavil v roce 2002. Kupuje si vlastní gramofony a poprvé bez jakýchkoli znalostí zkouší hrát. Postupem času sbírá potřebné rady a informace, a díky intenzivnímu tréninku a nadšení zdokonaluje svou techniku mixování, kterou již po mnoha zkušenostech dokázal dovést téměř k dokonalosti. Z počátku začínal hrát na menších soukromých akcích jako jejich support. Později se seznamuje s dalšími djs, kteří mu poskytnou v roce 2004 možnost si poprvé zahrát na velké aparatuře před publikem. V tomto roce také nahrává své první demo, které mu zajistilo v lednu 2005 první velké hraní v nejznámějším klubu V Praze - ROXY. Rok 2005 se stal zlomovým v jeho hraní a přicházejí další nabídky.

Za největší nabídky hraní si DJ Hozzy považuje rezidenci v legedárním after klubu Studio54 a rezidenci v klubu Staré lázně v Kolíně, kde si poprvé zahrál vedle celosvětových djs, jako jsou Eric Sneo, Moquai, CJ Bolland, Felipe a s nejznámějšími djs v ČR jako jsou djs Orbith, Lucca, Ladida, Chris Sadler, Michael Burian a další. V tomto roce také hraje na svém prvním festivalu Summer of love. V roce 2006 získává další rezidenci v klubu Pekelnej Bar, ve kterém pod názvem noci FEEL THE VIBE, představuje svůj projekt 2FUNKBROTHERS djs. Noc si postupně získala velký ohlas a v současné době patří mezi nejlepší party tohoto klubu. V roce 2007 se začíná zajímat o tvorbu vlastní hudby.

Zajímavost přešla v nadšení, takže se můžeme těšit na novou muziku plnou energie. V současné době můžete dj Hozzyho slyšet v mnoha klubech po Praze i mimo ni, jako například Roxy, Studio54, Mecca, Pekelnej bar, El magico, Rotes Berlin, D-dyleň a jiné. Je také častým hostem radia show dance extasy. Dj Hozzy svůj styl hledat dlouho nemusel. Značně ovlivněn známým djem Chrisem Sadlerem, kterého pečlivě sledoval a poslouchal na jeho party, mu k srdci nejvíc přilehl filtr pumping house. Snaží si kupovat muziku, která má v sobě spoustu energie a dokáže pobavit publikum. Stejným způsobem se snaží prezentovat i při hraní.

Mezi jeho nejoblíbenejší interprety patří hlavně francoužští a američtí producenti a djs, jako jsou Antoine Clamaran, Dj Flex, Robbie Rivera, Hatiras, DJ DLG, DJ Dan, Richard F, či Bryan Cox. Read more on Last.fm. User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License; additional terms may apply..
Top Albums
No albums found.
Shoutbox
No Comment for this Artist found
Leave a comment


Comments From Around The Web
No blog found
Flickr Images
No images
Related videos
No video found
Tweets
No blogs found