Trying to get property of non-object [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/model/youtubeModel.php Line 63 ]
Undefined variable: cookie_headers [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/external/magpierss-0.72/extlib/Snoopy.class.inc Line 438 ]
Cate Likes Candy - JPop.com
Artist info
Cate Likes Candy

Cate Likes Candy

Cate Likes Candy


Cała przygoda z muzyką zaczęła się dość nietypowo. Początkowo mieli grać tylko w wirtualnym świecie. Cate Likes Candy zaistnieli jednak w realu - jako zespół rockowy złożony z samych superbohaterów. To tak jakby połączyć Batmana, Spidermana, Kobietę Kot, Hulka i TurboDymoMana – nigdy nie wiesz co się stanie!!! Zespół powstał spontanicznie. Nikt z nich tego nie planował, jednak wiedzieli, że świat ich potrzebuje. Połączyli, więc swoje siły w istny mix osobowości. Read more on Last.fm
Cała przygoda z muzyką zaczęła się dość nietypowo. Początkowo mieli grać tylko w wirtualnym świecie. Cate Likes Candy zaistnieli jednak w realu - jako zespół rockowy złożony z samych superbohaterów. To tak jakby połączyć Batmana, Spidermana, Kobietę Kot, Hulka i TurboDymoMana – nigdy nie wiesz co się stanie!!! Zespół powstał spontanicznie.

Nikt z nich tego nie planował, jednak wiedzieli, że świat ich potrzebuje. Połączyli, więc swoje siły w istny mix osobowości. Na Facebooku szukali graczy, którzy chcieliby wcielić się w rolę wirtualnego managera, który mógłby krok po kroku śledzić rozwój ich kariery. Popularność gry przeszła najśmielsze oczekiwanie wszystkich. Już w pierwszym miesiącu stronę gry odwiedziło ponad 200 tys.

użytkowników Facebooka. Internauci rywalizowali ze sobą o tytuł najlepszego rockowego managera. Pierwszy utwór „Special”, wykorzystany w grze bił rekordy popularności. Internauci wciąż dopytywali się o kolejne piosenki.

Zespół rozpoczął prace nad kolejnymi utworami i tak powstał materiał na cały album. To musiało być przeznaczenie. Zespół szybko podpisał kontrakt fonograficzny i już wkrótce „zaatakuje w realu”. Pierwszym singlem promującym wydawnictwo jest utwór „Crash”. Powstaje do niej także teledysk, którego oficjalna premiera odbędzie się już niebawem.

Zanim pojawi się klip zapraszamy na FanPage zespołu http://www.facebook.com/clcrock Tutaj możecie posłuchać premierowego utworu i zagrać w grę. Read more on Last.fm. User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License; additional terms may apply..
Top Albums

show me more

showing 4 out of 20 albums
Shoutbox
No Comment for this Artist found
Leave a comment


Comments From Around The Web
No blog found
Flickr Images
No images
Related videos
No video found
Tweets
No blogs found