Trying to get property of non-object [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/model/youtubeModel.php Line 63 ]
Ake - JPop.com
Artist info
Ake

Ake

Ake


1) Pre-Zos Kia group featuring Min Kent, John Gosling, and Matt Cope. They began in Brighton in the late 1970s with Gosling on bass guitar and saxophone. 2) Hip-hop artist from Latvia. Reperis AKE, Lāzeru un PKI dalībnieks Aizsākums meklējams aptuveni pirms sešiem gadiem, kad ar dažiem draugiem mājas apstākļos ar sintizatora, kasešu magnetafona un plašu atskaņotāju, a.z.k pastiprinātāju, tika veikti pirmie ieraksti kasešu magnetafona skaļrunī. Read more on Last.fm
1) Pre-Zos Kia group featuring Min Kent, John Gosling, and Matt Cope. They began in Brighton in the late 1970s with Gosling on bass guitar and saxophone. 2) Hip-hop artist from Latvia. Reperis AKE, Lāzeru un PKI dalībnieks Aizsākums meklējams aptuveni pirms sešiem gadiem, kad ar dažiem draugiem mājas apstākļos ar sintizatora, kasešu magnetafona un plašu atskaņotāju, a.z.k pastiprinātāju, tika veikti pirmie ieraksti kasešu magnetafona skaļrunī. un tā dažus gadus pēc kārtas tika slīpēta repošanas prasme. vēlāk, vidusskolas laikos, caur kādu skolas biedru iepazinos ar Salaspils censoņiem ar ko kopā izveidojām projektu 464, taču tas ātri pajuka.

uzreiz pēc 464 pajukšanas kopā ar vienu no tā bijušajiem dalībniekiem - Fedu - un senu draugu Ghetto, atkal izveidojām jaunu projektu - Principal stuff. šis kolektīvs nodzīvoja nedaudz ilgāk par 464 un paspēja gūt pat pirmos panākumus - dziesma 'na 2 kpeclax' vairākas reizes tika atskaņota radio naba ēterā; ikgadēji iznākošajā rap mūzikas izlasē Promo tika ievietota dziesma 'Tas ir mūsu'... pateicoties tam visam, Principal stuff tika nominēti 'hipxhop' gada balvai kā labākā rap grupa, bet ar to viss arī beidzās. grupas dalībnieku muzikālās gaumes bija pārāk dažādas un viņi nevarēja atrast kopīgu valodu, līdz 2006.

gada vasarā Principal stuff pajuka. pēc PS izjukšanas kādu laiku nekas jauns netika realizēts un nekur neuzstājos. Vēlāk iepazinos ar PSC pārstāvjiem KasPi un Skuteli, kopā ar KasPi ierakstījām 3 dziesmas - 'bez konkrētas shēmas un tēmas', 'sanāk sanāk' un 'tupas frāzes'. pašlaik darbojos Lāzeros, kopā ar ansi, Eliotu un Edavārdiem, a kas būs tālāk, nezinu, zinu tikai to ka būs : ) Miers. http://psc.lv/ake.html Read more on Last.fm.

User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License; additional terms may apply..
Top Albums

show me more

showing 4 out of 20 albums
Shoutbox
No Comment for this Artist found
Leave a comment


Comments From Around The Web
No blog found
Flickr Images
No images
Related videos
No video found
Tweets
No blogs found