Trying to get property of non-object [ On /var/www/virtual/jpop.com/public_html/generatrix/model/youtubeModel.php Line 63 ]
Aifam - JPop.com
Artist info
Aifam

Aifam

Aifam


1998. Dwóch dobrych kumpli ze szkoły, Mrokas i Waber, postanawia spróbować swoich sił w nagrywaniu rapu i zakłada zespół. Mając magnetofon z mikrofonem nagrywają "na żywo" swoje pierwsze szalone demo - "Oddalenie". Na płycie można usłyszeć również: Peje, Tehac Wu Du, Kornika z PC oraz Dj Hen'a. Płyta ukazała sie w wersji magnetofonowej i krążyła jedynie wśród znajomych. Pierwszymi kawałkami, które dotarły do szerszej publiczności Read more on Last.fm
1998. Dwóch dobrych kumpli ze szkoły, Mrokas i Waber, postanawia spróbować swoich sił w nagrywaniu rapu i zakłada zespół. Mając magnetofon z mikrofonem nagrywają "na żywo" swoje pierwsze szalone demo - "Oddalenie". Na płycie można usłyszeć również: Peje, Tehac Wu Du, Kornika z PC oraz Dj Hen'a.

Płyta ukazała sie w wersji magnetofonowej i krążyła jedynie wśród znajomych. Pierwszymi kawałkami, które dotarły do szerszej publiczności były: "Pamiętam nie zapomne" - gościnie u Peji oraz "Kolejny stopień oddalenia" nagrany na "Robie swoje 2" przez Camey'a. Wspólpraca z PC zaowocowała wspaniale przyjętą płytą "OKO STYL" która była początkiem dynamicznego rozwoju Aifam. W 2003 roku Aifam udziela się gościnnie na płycie Palucha i Julasa "Życie jest piękne" czego konsekwencją jest przyłączenie ich do zespołu.

Od 2003 do 2005 w składzie Waber, Mrokas, Paluch, Nala i Julas, Aifam przygotowuje płytę która później okaże sie jedną z najbardziej znanych i cenionych płyt w Polskim podziemiu muzycznym. "Nasza Rewolucja". Obecnie, po doświadczeniach zdobytych przez prace nad materiałami solowymi, powracają pełną parą wydając album "Ponad Tym" oraz tworząc linie odzieżowe "Aifam Gwara Wear". Read more on Last.fm. User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License; additional terms may apply..

Top Albums

show me more

showing 4 out of 20 albums
Shoutbox
No Comment for this Artist found
Leave a comment


Comments From Around The Web
No blog found
Flickr Images
No images
Related videos
No video found
Tweets
No blogs found